Nowoczesne ogrodzenia - place zabaw

Zastosowany system ogrodzenia posiada zabezpieczenie krawędzi górnej. Ogrodzenie zapewnia całkowite bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom na terenie placu zabaw.

Ogrodzenia dostępne są w trzech typach:

  • Panele ogrodzeniowe typ OPTIMA
  • Panele ogrodzeniowe typ SIGMA-G, OMEGA-G
  • Panele ogrodzeniowe typ FUN

SYSTEM OPTIMA

 

  System OPTIMA wykonany jest z prętów pionowych 4.0 mm zgrzanych z prętami poziomymi 4.0 mm. Słupki z profili stalowych o przekroju 60x40 wraz z obejmami montażowymi. Furtka wykonana z profila stalowego 40x40 wypełniona panel zgrzewanym wraz z słupkami stalowymi o przekroju 60x60. Całość zabezpieczona antykorozyjnie (ocynk + powłoka lakiernicza w dowolnym kolorze z palety barw RAL). Górna krawędź panela zabezpieczona przed czynnikiem mogącym wyrządzić krzywdę dzieciom. Opcja dodatkowa: możliwość zamówienia furtki z mechanizmem samozamykającym.
Ogrodzenie zapewnia całkowite bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom na terenie placu zabaw.


SYSTEM SIGMA

 

  System SIGMA wykonany jest z prętów pionowych o średnicy 4.0 mm przechodzących przez poprzeczny ceownik 20x5. Słupki z profili stalowych o przekroju 60x40 wraz z obejmami montażowymi. Furtka wykonana z profila stalowego 40x40 wypełniona panel wraz z słupkami stalowymi o przekroju 60x60. Całość zabezpieczona antykorozyjnie (ocynk + powłoka lakiernicza w dowolnym kolorze z palety barw RAL). Zastosowany system ogrodzenia posiada zabezpieczenie krawędzi górnej ceownikiem. przed jakimkolwiek czynnikiem mogącym wyrządzić krzywdę dzieciom. Możliwość zamówienia panela w trzech wersjach. Opcja dodatkowa: możliwość zamówienia furtki z mechanizmem samozamykającym.
Ogrodzenie zapewnia całkowite bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom na terenie placu zabaw.


SYSTEM FUN

 

  System FUN wykonany jest z prętów pionowych o średnicy 10. mm przechodzących przez poprzeczny ceownik 30x20. Słupki z profili stalowych o przekroju 40x40 wraz z uchwytami montażowymi. Furtka wykonana z profila stalowego 40x40 wypełniona panel wraz z słupkami stalowymi o przekroju 60x60. Całość zabezpieczona antykorozyjnie (ocynk + powłoka lakiernicza w dowolnym kolorze z palety barw RAL). Opcja dodatkowa: możliwość zamówienia furtki z mechanizmem
samozamykającym.

Ogrodzenie zapewnia całkowite bezpieczeństwo bawiącym się dzieciomna terenie placu zabaw.


Plac zabaw - Katalog

pobierz Dru-Mar_Plac_Zabaw_Katalog.pdf Dru-Mar_Plac_Zabaw_Katalog.pdf

Plac zabaw - karta techniczna

pobierz DRU-MAR_OGRODZENIA_KARTA_SYSTEM_FUN.pdf DRU-MAR_OGRODZENIA_KARTA_SYSTEM_FUN.pdf