Ogrodzenia budowlane

tymczasowe, przestawne

Ogrodzenia budowlane ( tymczasowe , przestawne) ocynkowane w całości, wypełnione blachą trapezową T-18 o grubości 0,50 mm. Blacha nitowana do poprzecznego kątownika 40x40 o grubości 2,0 mm oraz pionowych słupków Ø 42 o grubości 2,00 mm. Wysokość i szerokość całkowita przęsła H-2000 x L-2810. Możliwość zamówienia przęsła o dowolnym kolorze RAL.

Na szczególną uwagę klientów naszej firmy, od lat zajmującej się produkcją nowoczesnych systemów ogrodzeniowych wysokiej jakości, zasługują ogrodzenia budowlane, tymczasowe oraz przestawne. Z myślą o różnorodnych potrzebach naszych konsumentów przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, złożoną zarówno z paneli ażurowych, jak i ogrodzeń pełnych, wykonanych z blachy trapezowej.

Ogrodzenia budowlane muszą być przede wszystkim niezwykle solidne oraz odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Właśnie dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, by każde z naszych ogrodzeń budowlanych cechowało się najwyższą jakością wykonania, gwarantującą całkowite bezpieczeństwo wykonywania różnych prac remontowych oraz wytrzymałość na opady atmosferyczne czy mróz. Co więcej, zadbaliśmy również o bardzo atrakcyjne ceny wszystkich ogrodzeń budowlanych, które znalazły się w naszym niezwykle szerokim asortymencie.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje także ogrodzenie tymczasowe i przestawne. Każde z nich znajdzie niezwykle szerokie zastosowanie nie tylko podczas wykonywania rozmaitych prac remontowych, lecz także jako bariery służące do zabezpieczania dużych imprez masowych (takich jak koncerty czy wydarzenia o charakterze sportowym) czy jako ogrodzenia przeciwtłumowe. Co więcej, nasze ogrodzenie przestawne doskonale sprawdzi się jako barierka sceniczna czy bariera policyjna. Proponowane przez nas ogrodzenie jest również niezbędnym elementem stadionów, portów lotniczych czy rozmaitych terenów wymagających dokładnego oddzielenia przestrzeni.

Nasza wyjątkowa oferta skierowana jest zarówno do klientów zainteresowanych hurtowym zakupem systemów ogrodzeniowych, jak i osób indywidualnych, szukających solidnego ogrodzenia budowlanego, przestawnego bądź tymczasowego.


Ogrodzenie tymczasowe - panel Ażur


Ogrodzenia   tymczasowe , budowlane    -    Stopa betonowa


Ogrodzenia budowlane - Galeria zdjęć Dru-Mar

Ogrodzenie tymczasowe - panel Trapez


Ogrodzenia tymczasowe -wypełnienie panela trapezowego


.

Jeśli więc jesteś zainteresowany wytrzymałym, a jednocześnie estetycznym ogrodzeniem budowlanym, tymczasowym lub przestawnym, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem.

Specyfikacja naszych ogrodzeń budowlanych:

  • Ogrodzenia budowlane (tymczasowe, przestawne) ocynkowane w całości, wypełnione blachą trapezową T-18 o grubości 0,50 mm.
  • Blacha nitowana do poprzecznego kątownika 40x40 o grubości 2,0 mm oraz pionowych słupków Ø 42 o grubości 2,00 mm.
  • Wysokość i szerokość całkowita przęsła H-2000 x L-2810. Możliwość zamówienia przęsła o dowolnym kolorze RAL.