Ogrodzenia frontowe

System ogrodzeń frontowych wykonanych z profili 15 x 15 lub 20 x 20. Góra panelu zwieńczona została bardzo efektownym grotem w kilku rodzajach do wyboru.

Jako słup nośny w tym systemie został użyty profil 60 x 60 lub profil 80x80. Montaż panelu do słupka wykonuje się przy pomocy łączników z kątownika, które nie wymagają dodatkowych konstrukcji ani elementów mocujących. Standardowa długość panelu L-2000. Na życzenie klienta wykonujemy indywidualne wymiary. System dostępny jest w ośmiu wzorach podstawowych, które można zmieniać zgodnie z gustem kupującego.

Standardowe wysokości systemu: H-1000, H-1250, H-1500, H-1800, H-2000

Ogrodzenie frontowe to bardzo efektowne rozwiązanie ogrodzeń posesji prywatnych oraz innych ogrodzeń wymagających stabilnego ogrodzenia. Cechuje się nie również ciekawą estetyką. Jest to szczególnie ważne, ponieważ ogrodzenie frontowe stanowi wizytówkę naszej posesji.


Nowoczesne ogrodzenia frontowe - katalog

pobierz


Wzory


 

 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ DOMINO

Ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ DOMINO jest wyrafinowane i stonowane. Będzie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią zbędnych detali i chcą uzyskać ponadczasowy efekt estetyczny, podkreślający elegancję odgradzanej posiadłości.


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ LIDO

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje ogrodzenie frontowe prezentowało elegancki, a jednocześnie przyciągający uwagę efekt wizualny, ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ LIDO z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ MODERN

Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych rozwiązań estetycznych, ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ MODERN, przygotowane przez naszą profesjonalną firmę ogrodzeniową, z pewnością doskonale odda charakter Twojej posiadłości.


Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ VERA

Jeśli chcesz zainwestować w efektowne, a zarazem solidne ogrodzenie frontowe, z pewnością zainteresuje Cię proponowane przez nas ogrodzenie Dru-Mar typu Vera, cechujące się niezwykle eleganckimi detalami.


Groty


Dostępne wysokości


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ OLIMP

Jeśli poszukujesz ciekawego ogrodzenia frontowego, odznaczającego się wyrafinowanym wzornictwem i eleganckim wykończeniem, z pewnością przypadnie Ci do gustu niezwykle ciekawe ogrodzenie frontowe typu OLIMP.


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ DUO

Ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ DUO cieszy się niezwykłą popularnością wśród naszych klientów. Nie bez powodu – jest to bowiem niezwykle eleganckie, a jedocześnie bardzo ciekawe rozwiązanie o ponadczasowych charakterze.


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ MEBA

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje ogrodzenie frontowe podkreślało elegancję oraz ponadczasowy charakter Twojej posesji, przygotowane przez nas ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ MEBA z pewnością trafi w Twój gust.


 Ogrodzenie fronotowe Dru-Mar typ RODOS

Ogrodzenie frontowe Dru-Mar typ RODOS to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie praktyczne, a jednocześnie niezwykle efektowne i bardzo rzadko spotykane rozwiązania ogrodzeniowe. Rozety


Daszki